Author: r***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: تحت التجربه بناءا ع طلب البناااااااات
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$15.92
Original Price: HK$16.00
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.2/0.2 cm |
| 寬度 | 14/10 cm |
| 長度 | 24/16 cm |
| SKU | sb260224131008398911040 |
Author: r***a
Date:
Review: تحت التجربه بناءا ع طلب البناااااااات
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: n***5
Date:
Review: Nice for hair styling
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: r***f
Date:
Review: It was so good and cane so early i wasn't even expecting it to be this nice You should must buy
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***e
Date:
Review: i love the varying size!!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.